Baza sportowa

Hala sportowa HALA SPORTOWA

Hala w Gilowicach została oddana do użytku w lutym 2002r. Jest bardzo nowoczesnym obiektem sportowym, przystosowanym również dla osób niepełnosprawnych (są podjazdy) Duża sala gimnastyczna ma wymiary 18x36m i wysokość 7m. Posiada trybuną dla widowni, stanowisko dla komentatora, cyfrową tablicę służącą do wyświetlania wyników i bogate zaplecze. Tu rozgrywane są wszystkie mecze szkolne i odbywają się lekcje wychowania fizycznego.


Mała sala gimnastyczna MAŁA SALA GIMNASTYCZNA

Tu na co dzień możesz podnosić swoje umiejętności gry w ping-ponga, lecz nie tylko. Organizowane tu są również zebrania oraz odbywają się próby przed przedstawieniami.


Siłownia SIŁOWNIA

Atrakcyjne i nowoczesne miejsce do rzeźbienia naszego ciała. Oprócz profesjonalnego wielostanowiskowego atlasu posiada także dużą liczbę innych przyrządów do ćwiczeń (m.in. rowerki, bieżnia, ławeczki, sztanga itp.).


Hala sportowa jest w płeni przystosowana dla osób z dysfunkcją układu ruchu (podjazdy, WC). Ponadto posiada 4 przestronne szatnie, prysznice, rozsuwane trybuny, profesjonalną tablicę do liczenia punktów, nagłośnienie.

© LO Gilowice