Zawody sportowe

Tenis stołowy - finał rejonowy

We wtorek 3 listopada w Chybiu rozegrano Zawody Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Rejonu Pszczyńsko-Cieszyńskiego. Do zawodów zakwalifikowała się także reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły jako wicemistrzynie powiatu pszczyńskiego.
W klasyfikacji drużynowej dziewczęta zajęły 4 miejsce (do 3-go brakło tylko 3 pkt.). Indywidualnie Angelika Dobry zajęła 7 miejsce, Gosia Falewicz była 8, a Gosia Rogala 15. Brawa dla dziewcząt!

Koszykówka dziewcząt - mistrzostwa powiatu

Koszykówka dziewcząt 19 listopada w Pszczynie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Koszykówce dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły po raz kolejny udowodniła, że należy do najlepszych w powiecie pszczyńskim. Dziewczęta zajęły ostatecznie 3 miejsce, wygrywając wcześniej swoją grupę i ulegając nieznacznie w półfinale turnieju III LO z Pszczyny. W meczu o 3 miejsce pokonały ZS Rolniczych z Pszczyny 15:8. Gratulacje!

Koszykówka chłopców - rozgrywki grupowe

1 grudnia na hali POSiR w Pszczynie rozegrano zawody półfinałowe w piłce koszykowej chłopców w ramach współzawodnictwa sportowego szkół ponadgimnazjalnych powiatu pszczyńskiego.
W zawodach spotkały się reprezentacje: Liceum Ogólnokształcące z Gilowic, ZSS z Pszczyny, ZSOiZ z Woli i I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie. Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym”, a do zawodów finałowych awansowały dwie drużyny: LO Chrobry i LO Gilowice. Gratulujemy!