Mamy kolejne sukcesy!

Gilowice: ”Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.”
Dużo schodów, nieraz krętych, musieli pokonać uczniowie gilowickiego ogólniaka. Lecz jak się okazało... Te schody zaprowadziły ich na sam szczyt!

28 luty 2009 rok, ta data zapewne na długo utkwi w pamięci Danieli Wybrańczyk, tegorocznej maturzystki gilowickiego ogólniaka. Postanowiła sprawdzić swoją wiedzę na temat Uniwersytetu Jagiellońskiego w konkursie zorganizowanym przez najstarszą uczelnię w Polsce.
„Moje przygotowania polegały na przygotowaniu określonych lektur wyznaczonych przez Uniwersytet Jagielloński i zrobieniu z nich notatek.” Udało się! Daniela została finalistką XIII konkursu wiedzy o Uniwersytecie Jagiellońskim. Indeks ma już w kieszeni!
Teraz jedynie pozostaje jej walka o indeks Wydziału Prawa.

Gratulujemy oraz życzymy powodzenia!

Kolejną chlubą Liceum Ogólnokształcącego w Gilowicach jest Łukasz Lukasek, który nie spoczął na laurach po uzyskaniu tytułu finalisty Olimpiady Filozoficznej.

8 stycznia 2009r. Łukasz został finalistą XII Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, dzięki czemu otrzymał indeks na określone uczelnie ekonomiczne. To jednak nie wszystko czym może pochwalić się uczeń gilowickiego ogólniaka... Niedawno został on również finalistą VI Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Przedsiębiorczości.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć dalszych sukcesów.

Agnieszka Nycz
© LO Gilowice